Steve Jobs. Oficiali biografija

Biografija Valentinas Mazuronis

Steve Jobs. Oficiali biografija

Steve’as Jobsas buvo daugiau nei “Apple” įkūrėjas, per tris dešimtmečius iš tėvų garažo išauginęs savo kompaniją į sėkmingiausią pasaulyje technologijų įmonę. Jis padarė perversmą septyniose srityse: asmeninių kompiuterių, animacinių filmų, muzikos, telefonų, planšetinių kompiuterių, skaitmeninės leidybos ir mažmeninės prekybos. Dar svarbiau: šaltas kompiuterines technologijas jis pavertė patogiomis, žmogiškomis, lengvomis naudoti... Štai kodėl St. Jobso netektis tokia skaudi - įsivaizduokite, kokie dar pokyčiai mūsų lauktų, jeigu Steve’o karjera tęstųsi dar porą dešimtmečių?

Tačiau St. Jobsas - ir ypatingai prieštaringa asmenybė, apipinta mitų ir legendų. Visuomet taip pat apsirengęs (džinsais, sportbačiais ir paprastais juodais marškinėliais), tačiau visada pasiruošęs sudrebinti pasaulį inovacijomis. Žmogus, matantis pasaulį tik dviem spalvom: juoda arba balta. Jautrus tėvas, tačiau tironiškas vadovas. Vienintelis vadovas pasaulyje, iki gyvenimo pabaigos pats tikrinęs ir atsakinėjęs į gerbėjų ir vartotojų skundus. Savas ir tuo pačiu nepažįstamas.

Pirmojoje oficialioje ispūdingos apimties Walterio Isaacsono biografijoje STEVE JOBS - tikras ir nepagrąžintas jo portretas paremtas intymiais interviu su pačiu S. Jobs, jo studijų laikų draugais ir asmeniniais archyvais.

  • Autorius:

    Walter Isaacson

  • Leidėjas:

    Obuolys

  • Išleista:

    2012

Share project

Post a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *