Aš – stebuklas, jūs nepastebėjote? Neeiliniai Kauno „Žalgirio“ metai valdant Vladimirui Romanovui

Memuarai Vidas Mačiulis

Aš – stebuklas, jūs nepastebėjote? Neeiliniai Kauno „Žalgirio“ metai valdant Vladimirui Romanovui

Iki šiol neviešintos, intriguojančios ir dabar jau dažniausiai juokingai skambančios istorijos apie 2008–2013 Kauno „Žalgirio“ gyvavimo metus sugulė į krepšinio entuziasto, portalo BasketNews redaktoriaus Jono Miklovo knygą „Aš stebuklas – jūs nepastebėjote?“.

Knygoje „Aš stebuklas – jūs nepastebėjote?“ sudėtos istorijos apie tai, kaip buvo boikuotuojamos LKL rungtynės, kaip buvo užblokuotas Jono Mačiulio automobilis, kuriame jis vežė 150 tūkstančių litų grynaisiais, kaip V. Romanovas tikrindavo krepšininkų sveikatą „Odos dujų analizatoriumi“, kaip jis iš anksto nurodydavo žaidėjų keitimus per rungtynes, kaip V. Romanovo paliepimu klubo treneris Darius Maskoliūnas nepateko į treniruotę, kaip verslininkas liepdavo tikrinti krepšininkus savo garsiuoju pirštų testu, kurio užsispyrusiai vengė Paulius Jankūnas... Šios ir dar daug kitų šokiruojančių istorijų, kurias autoriui papasakojo Arvydas Sabonis, Gintaras Krapikas, Mantas Kalnietis, Paulius Jankūnas ir kiti krepšininkai bei treneriai, išgyvenę tą neeilinį laikotarpį.

Verslininko vadovavimas komandai tuomet tikrai niekam nekėlė juoko. Pasak klubo vadovo Pauliaus Motiejūno, ši knyga ir dabar nebūtų išvydusi dienos šviesos, jei „Žalgiris“ nebūtų išlipęs iš duobės, kurioje buvo atsidūręs. Tačiau, kai blogiausia - jau praeityje, visos neįtikėčiausios istorijos tiesiog juokingos ir jas jau galima garsiai pasakoti. Taigi pasakojimai, kurie sklido iš lūpų į lūpas tik uždarame žmonių būrelyje, dabar J. Miklovo knygoje „Aš stebuklas – jūs nepastebėjote? Neeiliniai Kauno „Žalgirio“ metai valdant Vladimirui Romanovui“.

  • Autorius:

    Jonas Miklovas

  • Leidėjas:

    Eugrimas

  • Išleista:

    2019

Share project

Post a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *